Başaran Çilingir

Başaran 7/24 hızlı çilingir servisi

Bursa Osmangazi Başaran çilingir hizmeti ile elit işlemlerin doğru adresine ulaşmaktasınız. Her çeşit kilit değişimlerinde üstlenen firmamızı irtibat numaralarından istediğiniz an arayabilir, siz de çilingir talep edebilirsiniz.

0535 351 4600 – 0555 840 0800

çilingir
çilingir

Başaran yetkili çilingir servisi;

Yetki doğrultusunda sizlere kilit önceliğinde problemlerinizi dinleyerek çözüm odaklı yöntemi kullanan firma ustaları, işin ehli olup yapılacak işlemlerde Garanti doğrultusundadır.

Başaran çilingir hizmetlerinin başlıca faaliyetleri

Ev kapısı açma ile ilgili kendini geliştirmiş olan teknik elemanlarımız, ayrıca araç ve kasa hizmetleri de sağlamaktadır. Bünyesinde yüzlerce ürünü barındıran firmamız, ayrıca farklı model kilitlerinde montajını sağlamaktadır. Apartman kapılarının güvenilir teminatı olan kapı otomatlarının da tamir onarım ve değişimi yapılmaktadır.

çilingir
çilingir

Çelik kapı açma servisi

Genellikle %90’ını Çelik kapıların oluşturduğu konutlarımızdaki daire girişlerinin, ister istemez sıkıntıları ve problemleri oluşmaktadır. Bunlardan bazıları ise anahtar kırılmaları mekanizma zorlanmaları ile başlayan arızalardır. Ayrıca kendi içerisinde de değişkenlik gösteren çelik kapı kilitlerinin değişim ve arıza onarım işlemleri de tarafımızdan yapılmaktadır.

Çelik kapılarda normalde kullanılan üç değişik sistemi görmekteyiz. bunlardan biri iki türlü eski tip dediğimiz kilitlerdir. Sıklıkla dil çekmeme problemi yaşanmaktadır. Böyle durumlarda kilidin komple değişmesi gerekmektedir. Diğer bir model olan Monoblok kilitlerde ise çoğu zaman 3 kademe çekmeme sıkıntısı Yaşar. Başka bir kilit mekanizması olan 14 sistem yani Multi sistem olarak bildiğimiz 14 yerden kitleme mekanizmasıdır. Maliyet olarak diğerlerinden hemen hemen iki katı olarak fiyatlandırılır.

Araç kapılarında Başaran oto çilingir servisi

Bir anahtar kırılması yahut unutulması durumunda kaynaklanan problemlerin başında gelir oto çilingir servisi. En azından şöyle düşünebiliriz, anahtarı depo kapağına taktığımız zaman kırılması bile aracın çalışmasını engeller. Anahtar tüm mekanizmalarla işlev gördüğü için aracın çalıştıran en önemli ayrıntıdır. Bu yüzden araç anahtarlarımızı fazla zorlamamalıyız, açılmıyor ise en yakın bir oto anahtarcı ya da Başaran oto anahtar servisimizden destek alabilirsiniz.

Ayrıca yaşanabilecek başka olumsuzlukların başında ota anahtar içerisindeki çip düşmesi ve kumanda pili bitmesiyle aracın çalışmama ve açılmama durumları yaşanmaktadır. konuyla ilgili sıkıntıyı en iyi saptayacak olan Başaran çilingir hizmetimizi çekinmeden soru ve sorunlarınız için arayabilirsiniz.

Çilingir
Başaran çilingir fiyat ücretlendirmesi

2023 yılı ortalama çekili kapı veya servis olarak adlandırdığımız zaman 200-250 TL arasında değişmekte olan fiyatlarımız göbek değişimi veya ek kapı güvenlik aparatları takılırsa fiyat değişkenlik gösterebilir. Belirttiğimiz fiyatı dikkate almayarak en net fiyat için bizlere arayıp sorarsanız her iki taraf içinde daha uygun olur.

Oto Kontak

Acil numaralarımıza 7/24 Çilingir ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Tıkla Ara