Baruthane Çilingir

Baruthane 7/24 çilingir ve anahtarcı hizmetleri

Yıldırım baruthane çilingir olarak kapıda kalan müşterilerimizin hızlı ve güvenilir hizmetlerini sağlamakta, her çeşit kilitli kalan kapıları açmaktadır olmaz demeyin numaramızı kaydedin. Etkili servisi 7/24 hizmet veren bir firmadır.

0535 351 4600 – 0555 840 0800

çilingir
çilingir

Yüksek teknoloji bulunduran ürünleri de bünyesinde tutan baruthane çilingir firmamız güvenilirlik ve estetikliğin en üst noktasında seyretmekte bu konu hakkında sizlere içtenlikle yardım etmektedir.

Baruthane çilingir araç kapı hizmeti

Otomobiller artık günümüzde yüksek donanıma sahip olmakta ve bazen açılması güçlük çıkarmaktadır. Kapıyı açacak olan ustanın yüksek donanımda bulunması başlıca kurallar gereği en önemli olanıdır. Araçları açtırırken önemli noktalardan biri hava yastığı kullanarak kapının zarar görmemesi sağlanmaktadır.

Tornavida yardımı ile yapılacak kapı kastırması ile kapının fitil ve boyası çizileceği için hiç önerilmeyen bir sistemdir. Bunun haricinde bazı yüksek güvenlikli olan araçların da iç kolları açılmamakta ve maymuncuk mahareti ile açılması gerekmektedir. Genellikle Bir sınıfta bulunan bu araçları açma çalışmalarında süre belirtilmemekte olup kısa vadede açılma işlemi de gerçekleşmektedir.

Heran çilingir
Heran çilingir

Baruthane çilingir kapı açma kuralları

Her kapıyı açacağımızı söylemiştik. Ancak yasa gereği kurallara uygun kapıların çilingir hizmetini sağlamaktayız. Peki öncelikle nelere dikkat edilmelidir. Kapı açmaya gelen ustamız açım işlemini talep eden müşterinin alanda oturup oturmadığına dair herhangi bir belge talep etmektedir. Zorunlu olan bu belgenin şahsa ait olduğu teyit edilirse kapı açma işlemi gerçekleşir. Mesleki faaliyetlerimizde yaşadığımız en çok sıkıntılardan biri budur.

İkameti olsa dahi uzaklaştırma almış kişinin o kapıyı açtırması mümkün değildir. Ustamızın ikametini görse dahi şüphe duyduğunda en yakın komşusu ya da apartman yöneticiden yardım alarak ikili teyit etme yönünden gider. Yapılacak bu doğrulama ile müşterinin orada bulunduğuna dair delil olarak göz önüne alındığında servisi rahat bir şekilde gerçekleşecektir. Şurada bir gerçeği kenara koyamayız bugün size sunulan bu kuralları, yarın başkasına da sunarak dış etken kişilerin sizin kapınızı açmasını engellemekteyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

çilingir
çilingir

Baruthane çilingir mesleki faaliyetleri

Zaten çilingir olarak kapı açma işi yaptığımızı sizlere belirtmiştik. Lakin asıl önemli etkenlerden biri de kilit ile alakalı yapmış olduğumuz işlemler, kilit göbek değişimi ile her marka ve her çeşit kilit portföyünde hizmete açık olan firmamız yüzlerce ürün çeşidi ile hizmet vermektedir.

Yine bunun yanında kasa çilingir hizmeti ile artık şahsınıza ait olan kasayı açtırmak çok rahat peki kaybolan anahtarlar için yapabileceğiniz işlem yeniden değişimiyle anahtar temini sıfırdan kilide göre üretir. Bunların hepsi bünyemizde mevcut olup servis süresince bizlere olanak sağlamaktayız.

Çilingir

Başka hızlı bir servis Bursa Yıldırım Çilingir

Call Now ButtonHemen Tıkla Ara