Sarnıç Çilingir

Sarnıç 7/24 Acil Çilingir Anahtarcı Servisi

İzmir ili Gaziemir ilçesine bağlı olan sarnıç bölgesinde kapıda kalma sorunu yaşayan müşterilerimize anında çilingir servisi sağlamaktayız. Güvenilir uygun fiyat politikası sağlayan hizmetle, bölgenin vazgeçilmez firması olduk. Bizi biz yapan sizlerin bize verdiğiniz özgüvendir.

 Çilingir
Çilingir

Dışarıda kalma problemleri ya da kilit arızası yaşayan müşterilerimiz bizlere ulaşmak için sarnıç telefon numaralarımız 0535 351 4600 veya alternatif numara olarak 0555 840 0800 arayabilirler. En hızlı uzman çözümler arıyorsanız çekinmeden ulaşın.

Sarnıç Çilingir en başta verdiği hizmetlerden bazıları

  • 7/24 Acil Çilingir ve Kapı Açma servisi
  • Göbek barel değişimi
  • Kilit değişimi
  • Çoklu bariyer kumanda kopyalama
  • Kartlı geçiş sistemleri
  • Metal kapı Ürün değişimi
  • Pvc kapı kilidi montajı
  • Hidrolik ayarı ve servisi
  • Otomasyon sistemler
  • Fotosel kapı kilit değişimi

Sarnıç Çilingirde biz?

2005 yılından bu yana çilingirlik hizmet sektöründe sarnıç bölgesine verdiğiniz servis sayesinde, yıllardır müşterilerin takdirini alan firmamız kendinden ödün vermeyen hassasiyetle yine aynı heyecanla devam etmektedir. Bölgenin şu an tek çilingir firması konumunda olan bizleri çekinmeden arayabilirsiniz.

çilingir

Sarnıç Çilingir ne kadar sürede gelir?

Hizmet sektörlerinin en başında gelen işlerin biride çilingirliktir. Dışarıda kalmanın farklı nedenleri olmaktadır. Bazı durumlar acil durum gerektirmektedir. içeride bebek kalması yada ocakta yemek olması gibi, Sarnıç Çilingir servisimizde bu tarz hızlı müdahale etmektedir. Servis süremiz 20 dakika ile sınırlıdır. Gecikme yaşanma durumunda biraz uzayabilir. Sabırla bekleyeceğinize inanıyoruz.

Oto Çilingirlik hizmeti

Kilidin bulunduğu her kısımdan kaynaklı açılmama problemlerinden biri ise araçlarda oluşmaktadır. Araç açma servisimiz ile üst düzey maymuncuklarla hasarsız ve zararsız çilingirlik deneyimi yaşatan sarnıç çilingir firmamız, ayrıca oto anahtar ürünlerinde de yedek üretimine gitmektedir.

Çilingir

Sarnıç Kasa Çilingir Servisi

Her çeşit elektronik ve mekanik para kasaların anahtar kayıp olma durumları veya açmama takılma durumlarında deneyimli ustalarımızın ellerinden geçmektedir. Araba konusunda binek araçlar, otomobil, tır kamyon ile iş makineleri hepsinin kilit açma olanağı sarnıç Çilingir de mümkündür.

Kasa Çilingir
Kasa Çilingir

Göbek kilit ve ürün değişimi

Son zamanlarda kapılara takılan ürünlerin ucuz olmasından kaynaklı oluşan kapı zayıflığı nedeniyle dış unsurlara karşı kapılarımız dayanıksızdır. Bizleri arayarak bu konu hakkında ürün güçlenmesi için gerekli bilgiye edinebilirsiniz. Evinizi hırsızların zorlamasına engel olup korunaklı hale getirelim.

Ürünlerde Garanti seçenekleri

Sarnıç çilingir olarak takmış olduğumuz ürünlere Garantili olana firma üretimindeki belirtilen yıla göre değişmektedir. Takılan ürünün arıza durumunda ayıplı mal olacağından dolayı eğer biz takmışsak, göbek değişiminde ürün garanti kapsamında karşılanmaktadır yalnızca servis ücreti uygulanır.

çilingir
heran çilingir

Kapı açma servisinde dikkat ettiğimiz hususlar

Kapı açma yani çilingirlik sektörü dikkat edilmesi gereken bir meslektir. İşlem yapılacak konutun ilgili şahsa ait olup olmadığı sorgulanıp, Komşu teyit etmesi ile açılması gerekebilir. Diğer husus ise orada oturduğunu belgeleyecek belgeyle mümkündür. Ustamızın ikamette istediği evrakları sunmak müşterinin ispatlaması gerekir.

Sarnıç çilingir servis alanları

Sarnıç merkezli olan çilingir servisimiz, bununla birlikte çevresi ve komşu köy mahallelere hizmet sağlar. Yılların birikimi müşteri önerileri ile geniş çehreye ulaşmaktadır. Coğrafi konum itibariyle her yere uzanan firmamızı dilediğinizde arayıp çağırabilirsiniz.

Heran çilingir
Heran çilingir

Sarnıç Çilingir fiyatları ne kadar?

Çilingirlik sektöründe sabit bir fiyat olayı sadece servis standart olup, Yapılacak işin bütünlüğüne yada ağırlığına göre değişmektedir. Çekili kalmış çelik kapı için her ne kadar hizmet ücreti ile sınırlandırılsa da kilitli olan kapılarda ek olarak maliyet gerektirebilir. En iyi fiyatlandırma sorgulaması öğrenmek istiyorsanız bizi arayınız.

Başka bir çilingir servisinden faydalanmak isterseniz Gaziemir Çilingir Arayabilirsiniz.

Çilingir kapı açma metotları

Anlık kapıda kalmak sorunu yaşayan müşteriler alelacele kapıyı kendi açma gibi bir eyleme girmektedir. bununda başlıca maddeleri kart kullanmak ya pet şişe ile açmak, çok ufak kısmın başarılı olsa bile büyük çoğunluk çözme işini gerçekleştiremez. Çilingir vasfı taşıyan ustalar özel aparatlarla çilingirlik işlerini gerçekleştirmektedir. Bireysel olarak açmaya çalışmamız kasaya ve kilide zarar vermektedir. bundan dolayı bu yolu tercih edilmemesi gerekir.

Sarnıç oto anahtar servisi

Anahtar kaybolma problemin yaşadığınız zaman araç anahtarının ev kapısı gibi olmadığı, Zorlu yollardan geçerek kilit İmmobilizer beyninin sökülmesiyle çip üretimi gerçekleştirilmektedir. Genellikle 1-2 saat süren bu işlem sonucunda yeniden kopyalama ve kumanda temini ile süreç bitirilir.

İzmir Oto Anahtar
Sarnıç çilingir hafta sonu hizmet veriyor mu?

Sıkça sorulan sorular arasında bu hizmetten faydalanmak isteyen müşterilerimize 7/24 servis imkanı sunmaktayız. Üstelik resmi tatillerde açık olan firmamız günün 24 saati arayıp iletişime geçebilirsiniz. Şimdi etkileşim zamanı.

Sarnıç çilingir dış kapı çip sistemi

Çoğu konutlarda çok kapı bulunmasından dolayı basaç sisteminin çip anahtarının anahtarlığımızda çoğalmasını istemeyiz. Bu nedenle firmamız birden fazla kapının kodlarını tek çipe sığdırmakta ve aynı çiple de tüm kapıları açmasını sağlamaktadır.

İzmir havalimanının hemen yanında bulunan sarnıç, Gaziemir ilçesine bağlı olup yine bu ilçenin mahallesi olan Fatih, Hürriyet, Menderes, Atatürk mahallelerini içinde barındırır. Piknik alanı ve mesire yerleri ile ünüyle bilinen mesken, yaz aylarında Gaziemirlilerin akınına uğrar.

Güvenliğiniz bizim için önemlidir.

Sarnıç Çilingir 24 Saat online hizmet ağı
Call Now ButtonHemen Tıkla Ara